Realizacje skrzynek drewnianych na piwo

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami i przekonaj się o jakości naszych produktów.

Drewniana skrzynka na piwo

Nosidło na piwo to jeden z najbardziej popularnych wyrobów z drewna. Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań, których przeznaczeniem jest odpowiednia oprawa wszelkiego rodzaju trunków. Do tych produktów należy drewniana skrzynka na alkohol. Wszystkie wykonujemy według własnego projektu, który łączy w sobie nie tylko trwałość i precyzję wykonania, połączoną z najwyższej jakości materiałami, ale i nowoczesność i niepowtarzalny design. Nasi profesjonalni projektanci w ścisłej współpracy z technikami opracują dla Ciebie wzór, który poszerzy Twoją ofertę. Zastanawiasz się, czy i w Twoim biznesie sprawdzi się skrzynka drewniana na piwo? Jesteśmy przekonani, że tak!
Dla kogo jest przeznaczona nasza oferta?
Stworzyliśmy ją z myślą o:

  • właścicielach sklepów i hurtowni z pamiątkami,
  • agencjach reklamowych i marketingowych mających na celu promocję,
  • właścicielach restauracji, barów i browarów,
  • właścicielach sklepów z artykułami gospodarstwa domowego.

Jeśli i Ty działasz w którejś branży przedstawionej powyżej, to konieczne zastanów się nad tym, aby wprowadzić u siebie te drewniane skrzynki.

Skrzynka na piwo drewniana

Co sprawia, że nasze skrzynki drewniane świetnie sprawdzą się w tak różniących się od siebie branżach? Przede wszystkim możliwość znakowania. Grawer laserowy nada im oryginalności i niepowtarzalnego charakteru, a umieszczone logo zwiększy świadomość Twojej marki. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy indywidualnie wyposażyć te skrzynki drewniane na piwo w dodatki takie jak otwieracz, czy ozdobne okucia.

Drewniane skrzynki na alkohol

Wykonane w naszej firmie drewniane skrzynki na piwo mogą być również doskonałym pomysłem na prezent dla partnerów biznesowych. Jeśli jesteś właścicielem dużej i cenionej firmy to i Ty sprawdź naszą ofertę. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że wspólnie znajdziemy i obierzemy odpowiednią ścieżkę w biznesie. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, abyśmy mogli poznać Państwa potrzeby i wspólnie zrealizować unikalne, nawet najbardziej wymagające projekty.
Jesteśmy przekonani, że nasze wyroby spełnią Państwa oczekiwania i przyczynią się do sukcesu Państwa przedsiębiorstwa.