Realizacje kaset z drewna na medale i monety

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami i przekonaj się o jakości naszych produktów.

Kasety na monety z drewna

Opakowania drewniane w znakomity sposób pomagają również uporządkować kolekcje monet. To prestiżowe hobby wymaga odpowiedniej oprawy. W swoim bogatym asortymencie posiadamy kasety na monety wykonane z solidnego drewna. Można w nich bezpiecznie i estetycznie przechowywać monety o różnych rozmiarach. Dbając o potrzeby naszych Klientów, którzy są właścicielami m.in. sklepów numizmatycznych i kolekcjonerskich uzupełniliśmy nasze drewniane pudełka o specjalne wkładki, które umożliwiają wyeksponowanie monet. Jako producent opakowań drewnianych wykonujemy te akcesoria numizmatyczne na zamówienie. Współpracując z nami, otrzymasz wsparcie profesjonalnych grafików,  którzy oferują swoją pomoc i doradztwo. Oferowane przez nas kasety na monety są wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby mogły cieszyć kolekcjonerów przez bardzo długie lata.

Etui na medale z drewna

Drewniane pudełko na medale jest mocno zbliżone do tego na monety. Każde z nich charakteryzuje się różnymi rozmiarami, kolorami oraz materiałem wykonania. Wyprodukowane jest starannie i prezentuje się atrakcyjnie i elegancko. Drewniane etui wykonane w naszych pracowniach spełniają najwyższe standardy w bardzo przystępnych cenach. Nasza oferta skierowana jest do producentów medali i nagród, którzy pragną poszerzyć swoją ofertę o etui na medale. Dla odpowiedniego wyeksponowania wnętrza naszych skrzynek wypełniamy wkładkami, które dostosowujemy do wielkości medali. Najczęściej są one pokryte flokiem, który doskonale imituje welur. Wkładki wykonujemy pod dowolny kształt zapełnienia. Każde etui na medale wykonujemy na zamówienie dostosowane do Klienta. Oferujemy pudełka zarówno do typowych sportowych medali z taśmą, jak i do odznaczeń okolicznościowych.

Co łączy wyprodukowane przez nas pudełka na medale i kasety na monety?

  • Są wykonywane na indywidualne zamówienie,
  • do ich produkcji wykorzystujemy najlepsze drewno,
  • we wszystkich wariantach możliwe jest dodatkowe zdobienie grawerem laserowym, nadrukiem typu flatbed, sitodrukiem, czy hotstampingiem

Poznaj nasz szeroki asortyment i zapytaj o ofertę dla siebie!