Realizacje drewnianych pudełek dla reklamy

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami i przekonaj się o jakości naszych produktów.

Drewniane pudełka dla reklamy

Walory estetyczne naturalnego surowca, jakim jest drewno, zostało docenione również w branży reklamowej. W naszych pracowniach tworzymy opakowania reklamowe, które znakomicie podkreślają daną markę i pozytywnie wpływają na jej promocję. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się drewniane pudełka reklamowe, sprawdzające się podczas targów i eventów biznesowych. Nasi projektanci dbają o to, aby wyprodukowane przez nas skrzynki drewniane charakteryzowały się niebanalnym wyglądem, który przykuje uwagę wielu Twoich potencjalnych Klientów. Możesz wybierać spośród wielu naszych wzorów lub stworzyć całkiem nowy, dedykowany dla Ciebie produkt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie Twojego zamówienia. Razem stworzymy aktorski projekt od podstaw, aby pudełko reklamowe spełniło Twoje najśmielsze oczekiwania.

Drewniane pudełka dla reklamy z logo firmy

Opifex-ska to firma, która kompleksowo zajmuje się obsługą swoich Klientów. Z myślą o nich wprowadziliśmy szereg dodatkowych usług, do których m.in. należy znakowanie naszych produktów. Wszystkie drewniane pudełka reklamowe możemy na życzenie ozdobić logiem, nazwą marki, czy hasłem przewodnim. Takie rozwiązanie sprawi, że ten gadżet reklamowy będzie spójne z Twoją firmą i bez wątpienia zostanie zapamiętany. Pudełka ozdobne z nadrukiem wykonujemy za pomocą tampodruku. Jest to zabieg, który przy pomocy specjalnej farby na trwałe pozwala oznaczyć nasze drewniane skrzynki.

Co nas wyróżnia na tle innych i dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

  • Czas realizacji zamówienia dopasujemy do Twoich potrzeb,
  • każdy produkt dobieramy i wykonujemy indywidualnie,
  • do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewno,
  • pracujemy na solidnych i sprawdzonych maszynach, dających perfekcyjny efekt,
  • jako producent opakowań drewnianych mamy możliwość wykonania swoich produktów w dużych ilościach, dowolnym rozmiarze, czy kolorze,
  • nasze doświadczenie pozwala wychodzić poza schematy, łącząc tradycyjność z nowoczesnością.

Jeśli i Ty chcesz wypromować własną firmę bądź wydarzenie to  koniecznie postaw na drewniane pudełka reklamowe. Razem z nami stworzysz najlepszą wizytówkę swojej marki.