Realizacje drewnianych akcesoriów dla domu

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami i przekonaj się o jakości naszych produktów.

Drewniane akcesoria do domu

W naszej bogatej ofercie znajduje się bardzo dużo produktów stanowiących doskonałe drewniane dodatki do domu. Wykonane z wysokiej jakości drewna miękkiego, twardego, czy egzotycznego bez wątpienia uatrakcyjnią Twój asortyment. Nasi projektanci dobierają i proponują odpowiedni materiał, tak aby w pełni pasował do idei produktu. To rozwiązanie sprawia, że nasze wyroby są trwałe i odporne na zarysowania. Nasze drewniane gadżety znajdują zastosowanie w każdym domu. Swoją szeroką ofertę kierujemy do właścicieli sklepów pamiątkowych i hurtowni z artykułami gospodarstwa domowego. Co czyni naszą współpracę wyjątkową? Wykonujemy drewniane akcesoria domowe o praktycznych, jak i dekoracyjnym charakterze. Zajmujemy się również znakowaniem produktów, które coraz częściej jest doceniane na potrzeby reklamy i rozmoznalności marki. Za pomocą graweru laserowego, czy kolorowego nadruku nanosimy loga firmowe, grafiki, czy napisy. Znajdziesz tutaj solidne i funkcjonalne wyroby drewniane o różnorodnym zastosowaniu. W naszym asortymencie znajdziesz takie artykuły jak:

  • pudełko na herbatę,
  • podstawka pod donicę,
  • skrzynki drewniane na przyprawy,
  • stojak na sztućce,
  • gadżety z drewna do kuchni,
  • drewniane pudełko na zegarki,
  • podstawki pod garnek z drewna,
  • skrzynki na kwiaty i zioła,
  • nosidło na piwo.

Ozdoby z drewna do domu od producenta

Wszystkie te gadżety z drewna są wykonywane na specjalne zamówienie według wytycznych Klienta. Nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonanie w naszych pracowniach każdej ilości produktów. Specjalizujemy się w szybkiej i kompleksowej produkcji. Swoim Klientom dostarczamy wysokiej jakości asortyment, który jest w pełni wykończony. Z myślą o nich wprowadzamy szereg udogodnień takich jak bejcowanie, malowanie w kolorze, czy lakierowanie.

Akcesoria drewniane są coraz częściej wybierane do poszerzenia asortymentu wielu sklepów i hurtowni. Wpływa na to ich szerokie zastosowanie i materiał wykonania, który zyskał sobie grono wiernych miłośników. Warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i zaproponować im drewniane dodatki do domu, których szukają.