Realizacje drewnianych akcesoriów do biura

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami i przekonaj się o jakości naszych produktów.

Drewniane akcesoria dla biura

Firma Opifex-ska jest cenionym producentem, dla którego opakowania drewniane to nie tylko doskonała forma promocji i reklamy, ale i sposób na ułatwienie życia codziennego. Od wielu lat tworzymy najwyższej jakości artykułu biurowe takie jak etui na pióro, czy opakowania na płyty CD. Współpracujące z nami marki, a nawet sklepy specjalizujące się tą dziedziną, charakteryzują się wysokimi standardami, w które znakomicie wpasowują się nasze drewniane etui na pióro. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na nowatorskie rozwiązania, które znakomicie sprawdzają się podczas tworzenia akcesoriów do biura. Łączymy szlachetne drewno z innymi materiałami, które świetnie do siebie pasują i kreują całość. Produkcja opakowań drewnianych, jak i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych odbywa się w naszych pracowniach dzięki wyposażeniu w nowoczesny park maszynowy. Jakie drewniane akcesoria biurowe możesz znaleźć w naszej ofercie?

  • Etui na pióro zamykane na magnes,
  • opakowania na płyty CD z zasuwką,
  • wizytowniki drewniane,
  • pojemniki na karteczki,
  • drewniane organizery.

Te drewniane gadżety, jak i wiele innych jesteśmy w stanie wykonać na każde, indywidualne zamówienie. Dzięki naszej współpracy zyskasz drewniane artykuły biurowe wykonane z najwyższą precyzją. Nie bez powodu do ich produkcji wybraliśmy tak szlachetny materiał. Drewno to symbol wytrwałości i solidności. Nasi projektanci postawili właśnie na gadżety z drewna, aby i one były tak postrzegane.

Akcesoria drewniane na zamówienie

Każdego dnia tworząc drewniane akcesoria do biura, stawiamy na to, aby każde z nich było wykonane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Wychodzące spod naszych rąk etui na pióro jest lakierowane na ustalony wcześniej kolor i wyłożone idealnie pasującym welurem. Pojemniki na karteczki możemy ozdobić logo za pomocą graweru laserowego, czy kolorowego nadruku. Przy zamówieniach hurtowych na opakowania drewniane dokładamy wszelkich starań, aby każde z nich było stworzone z dokładnością i zaangażowaniem. Posiadasz projekt indywidualny? Skontaktuj się z nami razem z pewnością nadamy Twojej wizualizacji życie.